Operator wózka widłowego – nawet 4200 zł/brutto! – Asistnet Work Group

Ogólnopolskie centrum logistyczne, współpracujące z międzynarodowymi Klientami, poszukuje do swojego zespołu pracowników logistyki wewnętrznej.

Lokalizacja: Siechnice k. Wrocławia
Stanowisko: Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego – nawet 4200 zł/brutto!

Obowiązki
wydawanie towaru z magazynu,
kompletacja zamówień,
ewidencja ruchów magazynowych na dokumentach magazynowych,
praca ze skanerem,

Wymagania
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
obsługa skanera mile widziane,
sumienność i dokładność,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane,

Oferujemy
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na runku,
umowę o pracę tymczasową z agencją pracy AWG Sp. z o.o.,
zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta maksymalnie po 12 miesiącach,
atrakcyjna stawka podstawowa w wysokości 2700 do 3100 zł/brutto stawka uzależniona od posiadanych uprawnień i doświadczenia,
premie sięgające nawet 1350 zł/brutto,
dostęp do benefitów po przepracowanym roku,
coroczne podwyżki wynagrodzeń podstawowych,
nagrody pieniężne za polecenie pracownika,
możliwość zorganizowania kursu na wózki widłowe przez naszego Klienta,
możliwość zdobycia doświadczenia,

Dojedziesz do nas autobusami linii 901, 900P, 900L!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta: wyślij CV lub zadzwoń pod numer …… !
AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.