Zatrudnimy Kierownika Produkcji- atrakcyjne wynagrodzenie OD ZARAZ – Toolip HR Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierownik Produkcji
Oferta pracy stałej.
Lokalizacja: Olsztyn

Zatrudnimy Kierownika Produkcji- atrakcyjne wynagrodzenie OD ZARAZ

Obowiązki
zarządzanie personelem produkcyjnym (około 150 osób)
terminowa realizacja zleceń produkcyjnych
zapewnienie przestrzegania zasad BHP i regulaminów obowiązujących w firmie
identyfikacja i zgłaszanie możliwości poprawy w procesach, ergonomii pracy i jakości pracy

Wymagania
wykształcenie techniczne
doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP min. 5- letnie
znajomość systemu klasy ERP/ MRP w obszarze planowania produkcji
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy
umowę o pracę na pełen etat
atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji
pracę na jedną zmianę w godzinach 7:00- 15:00
możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającym się zespole
Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Więcej informacji pod numerem: …… .
Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : Aplikuj”
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Toolip HR (c.8564)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : Aplikuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : Aplikuj
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Niewyrażenie zgody nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, której dotyczy niniejsze zgłoszenie.